Menu

Asker Uğurlama Davul Zurna Kiralama

Askerlik görevini yerine getirmek toplumumuz için çok önemli konulardan biridir. Bu nedenle bir gencimiz askerliğini yapmak üzere birliğine katılmaya giderken kutlama niteliğinde anlar yaşanır ve bu olaya asker uğurlama denir.

asker uğurlama

Asker uğurlama anları gerek duygusal, gerekse neşeli anların yaşandığı bir törendir ve halkımızın büyük çoğunluğu tarafından uygulanır. Bu önemli anlarda davul zurna ekibimiz ile asker uğurlama anlarına eşlik etmekteyiz. Asker uğurlama davul zurna ekibi olarak askere giden gençlerimizin ve yakınlarının yanında olmak bize de mutluluk vermektedir. Asker uğurlama için davul zurna kiralamak istediğinizde uzman kadromuz ile hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Asker uğurlama davul zurna kiralama talepleriniz için Ankara Davul Zurna Kiralama olarak Gölbaşı, Çankaya, Ümitköy, Çayyolu, İncek, Bağlıca, Emek, Bahçelievler, Etimesgut, Eryaman, Sincan, Yenikent, Batıkent, Yenimahalle, Keçiören, Mamak, Altındağ, Karapürçek, Subayevleri, Aydınlıkevler, Abidinpaşa, Ankara’nın her bölgesine hizmet vermekteyiz. Ofis Marka tescili olmayanlara güvenmeyiniz.

Call Now Button
× WhatsApp